Adana 'da dehşet: Annesi, ablası ve 4 yeğenini rehin aldı

Edinilen bilgiye takriben, durum, merkez Seyhan ilçesine alt Iftihar Mahallesi 45143 sokakta meydana geldi.

Adana 'da dehşet: Annesi, ablası ve 4 yeğenini rehin aldı
30 Haziran 2021 - 21:05

Edinilen bilgiye takriben, durum, merkez Seyhan ilçesine alt Iftihar Mahallesi 45143 sokakta meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu krizine giren T.K. önce babası Kazım K. ile tartıştı. Kavga kısa sürede kavgaya dönerken T.K. bıçakla babasını kovaladı.

Yaşlı adam kendisini dışında atarken T.K. evde yer alan annesi Gülay K., ablası Özge Ç. ve 4 yeğenini rehin aldı. Bunun üstüne baba durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler T.K. ’yi sakinleştirmeye çalıştı fakat başarılı olamadı.

Şahıs, takriben 2 saat her tarafında evdeki cam, kapı ve bardakları kıran genç kırılan cam parçalarını hem ablasıyla yeğenlerinin ayrıca de kendisini ikna etmeye çalışan polislere fırlattı.

AMCASI VE KUZENLERİ KAPIYI KIRMAYA ÇALIŞTI

T.K., küfür ederek evdekilere ve kendisine hasar verirken üstteki katta oturan amcası ve kuzenleri bir taraftan kürekle balkonun demir korkuluklarına vurdu bundan başka da kapıyı kırmaya çalıştı.

Olay yerine gelen özel harekat polislerinin de desteğiyle evin kapısını kıran polisler şahsı gözaltına aldı. Kurtulan çocuklara ise mahalleli sahip çıktı. Sağlık ekipleri de asap krizi geçiren Özge Ç. ve Gülay K. ’yi sakinleştirdi. Olayla ilgili soruşturma açıldı. (İHA)

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İrfan
    Kars Merkez Dikme köyünün yoluna baksınlar. Rezil durumda. Yeteri kadar oy çıkmadığı için yapılmıyor.