Antalya'da 2 kişinin ölümüne neden olan sürücü tutuklandı

Konaklı Mahallesi D-400 kara yolunda, yolun karşısına geçmeye çalışan Polonyalı Katarzyna Anna Hegerle (24) ve Maksym Marek Jasinki'ye (29) aracıyla çarparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Ahmad Harb (24) adliyeye sevk edildi.Harb sulh canice hakimliğince tutukl.

Antalya'da 2 kişinin ölümüne neden olan sürücü tutuklandı
12 Temmuz 2021 - 01:20

Konaklı Mahallesi D-400 kara yolunda, yolun karşısına geçmeye çalışan Polonyalı Katarzyna Anna Hegerle (24) ve Maksym Marek Jasinki'ye (29) aracıyla çarparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Ahmad Harb (24) adliyeye sevk edildi.

Harb sulh canice hakimliğince tutuklandı.

Şüphelinin ifadesinde, "Havanın karanlık olması nedeniyle bu kişileri ayrım etmedim. Bu şahıslara aracın sol ön göre çarptım. Çarpmanın etkisiyle aracın hava yastıkları açıldı. O anın şokuyla frene mi gaza mı bastığımı ve aracın o anki hızını hatırlamıyorum." ifadesini kullandığı öğrenildi.

Alanya ilçesinde dün gece Konaklı Mahallesi D-400 kara yolunda Alman vatandaşı Ahmad Harb'ın (24) kullandığı 07 NA 4487 plakalı araba, yolun karşısına geçmeye çalışan Polonyalı Katarzyna Anna Hegerle (24) ve Maksym Marek Jasinki'ye (29) çarpmış, turistler olay uygun hayatını kaybetmişti.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum