Gözaltına alınan ünlü oyuncu konuştu!

İddiaya göre, ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, gece saatlerinde Beyoğlu ’nda bir otelin restoranında eski sevgilisi ile tartıştı.

Gözaltına alınan ünlü oyuncu konuştu!
30 Haziran 2021 - 21:09 - Güncelleme: 30 Haziran 2021 - 21:10

İddiaya göre, ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, gece saatlerinde Beyoğlu ’nda bir otelin restoranında eski sevgilisi ile tartıştı. Yaşanan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle birlikte meşhur oyuncunun sevgilisi Furkan Çalıkoğlu, elindeki bıçakla çevredekilere saldırdı.

İHA'nın haberine göre, bu sırada kavgayı ayırmaya çalışan 5 otel çalışanı ve durum yerine müdahale için gelen 7 polis memuru yaralandı.

Ayşegül Çınar, Yasak Elma dizisinde Lila isimli karakteri oynuyordu

Yaşanan dehşet sonrası meşhur oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu gözaltına alındı. Polis merkezindeki işlemleri devam eden meşhur oyuncu Ayşegül Çınar, parmak izinin alınması için dışarı çıkartıldı.

 

Bu sırada basın mensuplarına konuşan Ayşegül Çınar, "Mekanda oturuyorduk tanımadığımız biri geldi Furkan'ın kavgasında şişe kırdı. Daha Sonra polisler geldi. Durum büyüdü" dedi.

Ayşegül Çınar, uyuşturucu iddialarına ise "Siz deli misiniz beyefendi" diyerek karşı çıktı. Gözaltına alınan Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının arkasında adliyeye sevk edildi.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum