İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'da elektrik ne süre gelecek? sorusunun cevabı araştırılıyor.

İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
23 Temmuz 2021 - 09:51

İstanbul'da elektrik ne süre gelecek? sorusunun cevabı araştırılıyor. İstanbul elektrik tedarikçisi firmalar İstanbul Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintilerini İstanbullularla paylaştı. İşte İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası elektrik kesintileri... İstanbul'da 23 Temmuz elektrik kesintisi olan ilçeler ne? BEDAŞ, AYEDAŞ elektrik kesintisi sorgula...

AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULA - 23 TEMMUZ

İstanbul elektrik tedarik şirketlerinden AYEDAŞ'ın, Anadolu yakası elektrik arz ve arıza işleriyle, BEDAŞ'ın ise Avrupa yakası elektrik miktar ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor.

İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair aktüel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

23 TEMMUZ AYEDAŞ ANADOLU YAKASI ELEKTRİK KESİNTİSİ DUYURULARI İÇİN TIKLAYINIZ

BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULA - 23 TEMMUZ

İstanbul Avrupa yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin yer aldığı Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde esas sayfada Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Keza Planlı Elektrik Kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi elde etmek için de BEDAŞ'a başvurabilirsiniz.

23 TEMMUZ 2021 AVRUPA YAKASI ELEKTRİK KESİNTİLERİNİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum