'Karamollaoğlu bırakıyor' iddialarına yanıt

Bir Takım medya sitelerinde Esas Karamollaoğlu'nun genel başkanlığı vazgeçme kararı aldığına dair karşın haberlere Saadet Partisi Genel Merkezi'nden jet yanıt geldi. "YALAN HABERLERİN ASIL SEBEBİ" Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın sosyal medya hesabı Twitter'dan yapılan şu if.

'Karamollaoğlu bırakıyor' iddialarına yanıt
17 Temmuz 2021 - 00:52

Bir Takım medya sitelerinde Esas Karamollaoğlu'nun genel başkanlığı vazgeçme kararı aldığına dair karşın haberlere Saadet Partisi Genel Merkezi'nden jet yanıt geldi.

"YALAN HABERLERİN ASIL SEBEBİ"

Saadet Partisi Sözcüsü Birol Aydın sosyal medya hesabı Twitter'dan yapılan şu ifadelere yer verdi:

Partimizin toplumsal uzlaşıya, demokrasiye ve siyasete yaptığı katkılar Türkiye'nin geleceğine yönelik son derece kayda değer adımlardır. Partimize yönelik karalama kampanyalarının ve yalan haberlerin ana sebebi de kutuplaşmaya aleyhinde uzlaşıyı, hukuksuzluğa aleyhinde hukuku, adaletsizliğe aleyhinde adaleti savunan bu anlayıştan rahatsız olunmasıdır.

"İDDİALAR GERÇEĞİ YANSITMIYOR"

Saadet Partisi Genel Başkanı Esas Karamollaoğlu'nun genel başkanlıktan ayrılacağı iddialarına karşın olarak şöyle denildi:

Son olarak bu akşam bazı haber sitelerinde Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ile ilgili çıkan iddiaların yalan yanlış olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını kamuoyuna bildiririz.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum