Trabzonspor Kulübü yeni zaman formalarını hazırladığı hususi kliple tanıttı

Trabzonspor Kulübü, 2021-2022 sezonunda oyuncuların giyeceği formaların tanıtımı düşüncesince hususi görümsetme hazırladı.

Trabzonspor Kulübü yeni zaman formalarını hazırladığı hususi kliple tanıttı
24 Haziran 2021 - 23:56
Rescoh haberine göre açıklamar ve işte o detaylar;
Trabzon

Kulübün toplumsal iletişim araçları hesabından piyasaya sürülen klipte, Trabzon'un sembolik musiki cihazı kemençenin inşası anlatılarak, formaların tanıtımı yapıldı.

Klipte Trabzon'u özetleyen taka, balıkçılık mesleği, bulanık dağlar, yaylalar, Akyazı Stadyumu, horon ve taraftarların görüntülerine de toprak verilirken, bordo-mavililerin Trabzonspor'un şampiyonluğunda kemençe çalmayı manzara ettikleri tabir edildi.

Yayımlanan klipte yeni formaların gücü kemençenin özellikleriyle karşılaştırılarak, "Kemençe heyecanlıdır. Meraklıdır. Beklemeyi sevmez. O sebepten dolayı yarına bırakmadan, iri arzu haysiyetiyle videomuzu bu şeb ezanı yayınlıyoruz. O rüyanın asıl olabileceği haset hasretle bekliyoruz. " ifadelerine toprak verildi.

Kemençe heyecanlıdır. Meraklıdır. Beklemeyi sevmez. O sebepten dolayı yarına bırakmadan, iri arzu haysiyetiyle videomuzu bu şeb ezanı yayınlıyoruz. O rüyanın asıl olabileceği haset hasretle bekliyoruz. #KemençeninRüyası #YeniForma #YanYana #Trabzonspor pic.twitter.com/epxZvutcRi

— Trabzonspor (@Trabzonspor) June 24, 2021 Haber detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum